Partnerbijeenkomst 3×3 Pro League
Spoedig meer informatie over dit event.
Tijdens de finale van de Stimuleringsprijs 2026 worden de winnaars bekendgemaakt door zowel de vakjury als de kinderjury. Een bijzonder moment, waarin de meest inspirerende ideeën om kinderen in Gelderland meer te laten sporten en bewegen in het zonnetje worden gezet. De finale maakt deel uit van het programma van een themabijeenkomst van het Gelders Sportakkoord, waar professionals, bestuurders en partners samenkomen om innovatie, samenwerking en een actieve jeugd te vieren. De locatie wordt binnenkort bekend gemaakt.
Peter Heerschop als key note spreker over sport, bewegen en jeugd
Met trots verwelkomen we Peter Heerschop als keynotespreker. Verwacht geen traditionele keynote, maar een prikkelende en ontwapenende bijdrage aan het thema van de Stimuleringsprijs 2026. Peter weet als geen ander humor, scherpte en diepgang te combineren. Op zijn eigenzinnige manier laat Peter zien hoe plezier, creativiteit en spel de sleutel zijn tot vaardig bewegen. Voor jong, maar zeker ook oud. Ennaast Peter Heerschop maken we spoedig de tweede spreker van de finale bekend. Kortom: Dit wil je niet missen.
Een netwerkbijeenkomst (incl. finale Stimuleringsprijs): Burgers’ Zoo
Op donderdag 5 maart ben jij, als partner van het Gelderse (Sport) netwerk, welkom in het Safari Meeting Centre. Vanaf 15.00u gaat het inhoudelijk programma van start. Voorafgaand heb jij de mogelijkheid om op eigen gelegenheid het park te ontdekken: Een plek waar jong en oud ontdekken, bewegen en samenkomen.
Netwerkbijeenkomst Vaardig in Bewegen | Inclusief finale Stimuleringsprijs
• 15.00 uur tot 17.00 uur. Na het inhoudelijk programma volgt de netwerkborrel
• Locatie: Safari Meeting Centre (Burgers’ Zoo)
• Jochem van Gelder zal ons, als ambassadeur van de Stimuleringsprijs, meenemen door het programma
• De kinder- en vakjury maken de winnaars bekend tijdens de Stimuleringsprijs ‘Vaardig in Bewegen’